سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران: توجه به بخش آموزش و توانمندسازی استادان ضروری است


1398/05/14

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: مدیران گروه آموزشی برای تقویت و توانمندسازی بنیه علمی و پژوهشی استادان تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان سرخگریه صبح امروز در نشست هم‌اندیشی با مدیران گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری اظهار کرد: ارتقای کیفیت علمی و پژوهشی و ارائه کمک خدمات آموزشی به دانشجویان مهم‌ترین اولویت کاری در واحدهای دانشگاهی استان مازندران بوده و اجرای طرح تعاون درباره اعضای هیئت‌علمی برای ما شاخص و اصل است.

وی افزود: به لحاظ رفتار و برخورد اداری در فضای دانشگاه، باید طوری عمل کنیم که در تکریم ارباب‌رجوع شأن و منزلت دانشجویان حفظ و رضایتمندی آنان را به همراه داشته باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان نحوه برگزاری امتحان‌ترم تابستان و حضور مدیران گروها در دانشگاه گفت: تلاش مدیران گروه آموزشی در هماهنگی و برنامه‌ریزی کارآمدی در نیمسال نخست سال تحصیلی ۹۹_۹۸ ضروری و اثرگذار است.
منصوریان مطرح کرد: مسئولیت مدیران گروه فراتر از تصور است و مدیران گروه‌ باید در کیفی‌سازی آموزش و رعایت سرفصل دروس آموزشی و آزمایشگاهی به‌ویژه تجمیع دروس تدبیر و تلاش مضاعف کنند.

وی مهم‌ترین مسئولیت مدیران گروه‌ را صیانت از جایگاه استادان و حقوق دانشجو دانست و اظهار کرد: مدیران گروه باید پایبندی به نظم و انضباط آموزشی و آینده‌نگری در پژوهش و گروه را احیا کرده و برای  تقویت و توانمندسازی بنیه علمی و پژوهشی استادان تلاش کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با بیان اینکه در تحولات جدید ارتباط با صنعت پررنگ‌تر شده است، تأکید کرد: آینده دانشگاه بر پایه کیفیت آموزشی، پژوهشی و تولیدات علمی است. استادان در ارائه طرح‌های پژوهشی کاربردی کوشش کرده و دانشگاهیان با تعامل و تدبیر با سایر گروه‌های آموزشی همکاری کنند تا شعار کیفیت‌بخشی در دانشگاه تحقق یابد.

اشتراک گذاری