رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ساری: دانشگاه آزاد اسلامی با حضور خود در جامعه عدالت آموزشی به‌وجود آورد


1398/04/15

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت:‌ دانشگاه آزاد اسلامی برای به‌وجود آوردن عدالت آموزشی حضور خودش را از نظر علمی به جامعه ثابت کرده است.

به گزارش روابط عمومی واحد ساری، حسین منصوریان در همایش فصل رویش که با موضوع مشاوره و هدایت تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد، به تشریح برنامه‌ها، امکانات و توانمندی‌های این واحد دانشگاهی پرداخت و اظهار کرد: همه تلاش‌ها و فعالیت‌ها در این دانشگاه نتیجه اعتماد خانواده به مجموعه علمی واحدهای دانشگاهی آزاد اسلامی مازندران بوده که با اهمیت‌دادن به تحصیل فرزندان بین خانواده‌های ایرانی در محیط آرام و پرنشاط از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی از مردم و برای مردم است و این دانشگاه برای به‌وجود آوردن عدالت آموزشی حضور خودش را از نظر علمی به جامعه ثابت کرده  و در راستای تسهیل در روند تحصیل جوانان اقدامات ویژه‌ای ازجمله پرداخت اقساطی شهریه با تسهیلات اعطایی از محل منابع صندوق رفاه دانشجویان و تسهیلات اعطایی از محل منابع بانک ملی اقدامات خوبی انجام داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: امروز با شکسته شدن حصر علم شاهد موفقیت‌های بزرگی در دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران هستیم که قبولی دانشجویان پزشکی واحد‌های ساری و تنکابن در مرحله تخصص بخشی از این موفقیت‌ها است.

استاد گروه روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی  واحد ساری با بیان شناسایی عوامل مؤثر در موفقیت افراد سرآمد، گفت: تلاش برای بهره‌گیری از توانمندی‌ها از مهم‌ترین راهبردهای موفقیت به شمار می رود و دانش‌آموزی موفق خواهد بود که برآیندی از توانایی‌های گوناگون افراد مانند توانایی‌های جمعی، ذهنی، عاطفی و اجتماعی آنان از یک سو و عوامل برانگیزاننده مانند علاقه، پشتکار و پاداش از سوی دیگر مورد توجه قرار دهد.

رمضان حسن‌زاده انگیزه پیشرفت تحصیلی را نیرویی درونی عنوان کرد و افزود: با ارزیابی همه جانبه و با توجه به عالی‌ترین معیارها، تلاش برای موفقیت در عملکرد و برخورداری از لذتی که با موفقیت در عملکرد همراه است، می توان در این مسیر به جایگاه علمی رسید، و دانش‌آموزانی که خانواده‌های آنان وضعیت اجتماعی بالاتر و پیشینه تحصیلی قوی‌تری دارند، احتمال موفقیت آنان بیشتر است.

در این همایش دانشجویان نخبه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با تشریح روند تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی، نتیجه پیشرفت خود را امکانات، فضای آموزشی مناسب وحضور استادان با رزومه علمی بالا دانستند.

اشتراک گذاری